WİDEFLY WF28 EL TERMİNALİ

Widefly firmasının WF28 el terminali, SSID özelliği ile amaçlanan erişim noktası ile kablosuz veri aktarımı sağlamasıyla ön plana çıkmakta olan bir el terminali ürünü olmaktadır. Sağlamakta olduğu bu özelliği sayesinde iletişim güvenliği en üst düzeyde sağlanmış olmaktadır. Sistem komünikasyonunu hızlı bir şekilde sağlamasının yanı sıra online uygulamalarda kesilme yaşatmaması ile kullanıcısının performansı en üst seviyelerde tutmaktadır.

widefly wf28 el terminali

Uyku modun da çalışırken bile Wifi bağlantısını online tutmakta olan WF28 el terminali, normal durumda iken çalışmasında harcadığı enerjinin sadece % 2’sini harcamaktadır. 128 MB Flash ROM ve 64 MB RAM bellek kapasite ile kullanıcılarına oldukça geniş bir hafıza alanı sunmaktadır. Kullanıcı modu ve yönetici modu gibi iki farklı kullanım imkanı ile operatörler arasında yetkilendirme farklılığı sağlanabilmekte ve böylece sistem güvenliği en üst seviyelere çıkarılmaktadır. Microsoft Windows Embedded CE 5,0 işletim sistemine sahip WF28 el terminali; programlanabilmekte olan LED ışıklandırma ve dahili titreşim gibi uyarı amaçlı uygulamaları en iyi şekilde destekleyebilmekte olan bir cihazdır.

widefly-wf28-el-terminali

Pil dahil ağırlığı sade 123,5 gr olması ile oldukça hafif ve şık bir tasarıma sahiptir. Bluetooth, RS 232, USB ve WLAN bağlantı tiplerine sahip bir el terminalidir. Düşme riskini en aza indirmek için taşınabilir aparatlara sahip bir el terminali modelidir. 300 MHz işlemciye sahip olan taşınabilir el bilgisayarı kullanıcısına hızlı bir çalışma olanağı sağlamaktadır.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。