TSC TTP-244M Pro

TSC TTP-244M Pro genellikle ulaştırma, dağıtım, medikal uygulamalar, üretim faaliyetleri, ofis işlemleri ve daha bir çok farklı alanda kullanılmak üzere üretilmiş maliyeti düşük ve yüksek performanslı endüstriyel yazcıdır. TSC TTP-244 M Pro yazıcının baskı hızı saniyede maksimum 102 mm’ye kapasiteye kadar çıkabilmekte olup 4 MB flash hafıza ve 8 MB DRAM veri saklama kapasitesine sahiptir. Baskı ağzı en fazla 104 mm genişliğindeki etiketlerin yazımını desteklemektedir. 203 dpi çözünürlükte baskı yapabilme kapasitesine çıkabilmektedir. Paralel ve seri portuyla birlikte yüksek hızlı USB portunu da kullanarak operatör cihazlara kolay bir şekilde uyumluluk gösterebilmektedir. 300 metre ribonlarla çalışabilecek iç dizaynı baskı işlemlerinin sürekliliğini desteklemektedir. TSC TTP 244M Pro barkod yazıcının çelik gövdesi dış ortamın olumsuz etkilerine ve dışarıdan gelebilecek darbelere karşı iç parçalarını koruyabilmektedir.

Teknik Özellikleri

 TSC TTP 244 M barkod yazıcı ribonsuz yazdırma ve ribonlu yazdırma baskı yöntemlerinin ikisi ile de baskı üreterek çok çeşitlilik gösterir. 203 dpi lik çözünürlük kapasitesi 8 nokta özelliği ile kaliteli baskılar üretebilmektedir. Baskı hızı en fazla 102 mm dir. Baskı genişliği maksimum 104 mm ye kadar çıkabilmektedir. Baskı uzunluğu en fazla 2286 mm dir. Bağlantı özellikleri Paralel Centronics , USB 2.0 ve Seri RS 232 özellikleri ile diğer aygıtlarla rahatlıkla bağlantı kurabilmektedir. Code 39, Extended Code 39, Code 93, Code 128 UCC, Code 128 (Subset A,B,C) Codabar, Interleave 2 of 5, EAN-8, EAN-13, EAN-128, UPC, UPC-A, UPC, EAN ve UPC 2(5) digits add on , MSI PLESSEY, POSTNET, China POST, ITF 14, EAN 14 barkod kodlarıyla uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir. 2D barkod kodları arasında Maxicode, PDF-417, Data Matrix, QR Code kodları vardır. Opsiyonel olarak eklenti seçenekleri CCD barkod okuyucu,Uzun mesafe barkod okuyucu,Bluetooth adaptörü,Harici ethernet adaptörü,KP-200 Plus veya KU-007 Plus harici klavye olmaktadır. Boyutları 295 mm, 360 mm ve 220 mm dir. Ağırlığı 8.7 kg dır.

TSC TTP 244 M barkod yazıcı çok geniş alanlarda kullanılabilmekte olup fonksiyonel özellikleri, performansı ve maliyetiyle memnuniyet yaratmaktadır.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。