POSTEK I300 BARKOD YAZICI

Postek firmasının I300 barkod yazıcı modeli direkt termal ve termal transfer baskı yöntemlerini tek bir barkod yazcısında kullanıcısına sunmakta olan bir modeldir. Kullanıcı firmaların ihtiyaç duymakta olduğu küçük boyuta sahip yazıları ve küçük boyutlu grafiklerin baskı kalitesini yükseltmek için 300 dpi gibi maksimum çözünürlüğe sahip bir baskı kafası çözünürlüğüne sahip olan bir barkod yazıcı ürünüdür. I300 endüstriyel barkod yazıcı sınıfında yer almaktadır.

Sahip olduğu geniş ribon kapasitesi ile yaşanılması mümkün olabilecek baskı çalışma sırasında ribon bitimi ve değişimi işlemlerini minumum seviyeye indirerek kullanıcısına ekstra zaman kazancı ve performans artışını sağlamaktadır. En fazla maksimum 152 mm / sn baskı hızı ile kullanıcısına baskı işlemlerini hızlı bir hale getirerek kısa zamanda çok sayıda basım işlemi gerçekleştirmesini kullanıcılarına sağlamakla verimlilik anlamında büyük katkı ortaya koymaktadır. 106 mm baskı genişliği ağzına sahip olmasıyla da farklı boyuta sahip olan birçok etiket basımını da kullanıcısına sunmaktadır.

postek-l300

Tek boyutlu barkod basımını kullanıcısına sağlamasının yanında birçok iki boyuta sahip barkodların basımını da kullanıcısına sağlayarak farklı türe sahip etiket basım işlemlerini en iyi şekilde kullanıcılarına sağlamaktadır. 4000 mm ye ulaşan baskı uzunluğu ile beraber RS 232C seri port ve USB bağlantı tiplerini de veri alışverişi sağlayabilmesi için kullanıcısına sağlamaktadır. 4 MB Flash ROM ve 16 MB RAM hafıza kapasitesini de veri saklayabilmesi için kullanıcısına sunmaktadır. Kompakt tasarımı sayesinde metal kasa ile güçlendirilerek her türlü zor şartlarda yüksek dayanırlık sağlamakta ve uzun ömürlü kalabilmektedir.