POSTEK C168 / 200S BARKOD YAZICI

Postek C168 / 200S barkod yazıcısı uzun ömürlü ve dayanıklı olan yazıcı modelleri arasında yer almaktadır. Ribonsuz yazdırma ( direkt termal ) ve ribonlu yazdırma ( termal transfer ) gibi iki baskı yöntemini de kullanıcılarının hizmetine sunmakta olan bir barkod yazıcıdır. LPT ( paralel ) port, seri port, PS / 2 port ve USB bağlantı arayüzlerini kullanıcının hizmetine sunmakta olan bir yazıcı cihazıdır.

POSTEK-C168-200S

Sahip olduğu geniş ribon kapasitesi ile basım üretimi sırasında yaşanılmakta olan duraksamaları önemli ölçüde alt seviyelere indirerek, kullanıcılarının istemekte olduğu zaman kazancını en iyi şekilde sunarak zamandan tasarruf sağlamakta bu durumda kullanıcılarına ekstra performans ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Kullanıcısının talep etmesi üzerine sarma ünitesi, sarıcı ünitesi, harici etiket kaynağı ünitesi ve kesici ünitesi basım işlemlerini daha kolay bir hale getirmek için ekstradan kullanıcılarına sunulmakta olan hizmetlerindendir. Sahip olduğu diğer barkod yazıcılarla aynı seviyeye sahip olan 203 dpi baskı kafası çözünürlüğü ile etiket basımlarını en iyi şekilde kullanıcısına sağlamaktadır.

postek c168 200s

2 MB Flash ROM ve 8 MB RAM bellek kapasitesi ile gerekli olan veri yüklemesini ve saklamasını kullanıcısına sağlamakta olan bir barkod yazıcı ürünüdür. Çıkabilmekte olduğu en fazla maksimum baskı hızı ise 101 mm / sn olmaktadır. Çok yönlü veri alışverişi imkanını kullanıcısına sağlamak için opsiyonel olarak Ethernet bağlantı tipi de bu cihaza ekstra olarak eklenmesi sağlanmaktadır. Çıkabilmekte olduğu baskı genişliği ise 108 mm dir.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。