POSTEK C168 / 200S BARKOD YAZICI

Postek C168 / 200S barkod yazıcısı uzun ömürlü ve dayanıklı olan yazıcı modelleri arasında yer almaktadır. Ribonsuz yazdırma ( direkt termal ) ve ribonlu yazdırma ( termal transfer ) gibi iki baskı yöntemini de kullanıcılarının hizmetine sunmakta olan bir barkod yazıcıdır. LPT ( paralel ) port, seri port, PS / 2 port ve USB bağlantı arayüzlerini kullanıcının hizmetine sunmakta olan bir yazıcı cihazıdır.

POSTEK-C168-200S

Sahip olduğu geniş ribon kapasitesi ile basım üretimi sırasında yaşanılmakta olan duraksamaları önemli ölçüde alt seviyelere indirerek, kullanıcılarının istemekte olduğu zaman kazancını en iyi şekilde sunarak zamandan tasarruf sağlamakta bu durumda kullanıcılarına ekstra performans ve verimlilik artışı sağlamaktadır. Kullanıcısının talep etmesi üzerine sarma ünitesi, sarıcı ünitesi, harici etiket kaynağı ünitesi ve kesici ünitesi basım işlemlerini daha kolay bir hale getirmek için ekstradan kullanıcılarına sunulmakta olan hizmetlerindendir. Sahip olduğu diğer barkod yazıcılarla aynı seviyeye sahip olan 203 dpi baskı kafası çözünürlüğü ile etiket basımlarını en iyi şekilde kullanıcısına sağlamaktadır.

postek c168 200s

2 MB Flash ROM ve 8 MB RAM bellek kapasitesi ile gerekli olan veri yüklemesini ve saklamasını kullanıcısına sağlamakta olan bir barkod yazıcı ürünüdür. Çıkabilmekte olduğu en fazla maksimum baskı hızı ise 101 mm / sn olmaktadır. Çok yönlü veri alışverişi imkanını kullanıcısına sağlamak için opsiyonel olarak Ethernet bağlantı tipi de bu cihaza ekstra olarak eklenmesi sağlanmaktadır. Çıkabilmekte olduğu baskı genişliği ise 108 mm dir.