Oje Tasarım Yaparken Kullanılır Mı?

Günümüzde geri dönüşüm giderek yaygınlaşmakta ve hayatlarımızı kolaylaştırmaktadır. Sürekli kullandığımız ürünlere ufak dokunuşlarla yepyeni formlar kazandırmak mümkün hem de hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar kolay bir şekilde; Oje!

Oje tasarım yaparken kullanılır mı? İşte kullanabileceğiniz bazı yerler,

Oje Tasarım Yaparken Kullanılır Mı?  – Ayakkabılarınızı daha renkli bir hale getirebilirsiniz,

Christian Louboutin bile, kırmızı tabanlarıyla ayakkabılarına aşık etmişken sizde stiletto veya platform topuklu ayakkabılarınızın tabanını kırmızı veya istediğiniz başka bir renge boyayabilirsiniz.

– Ayakkabıların topukları da yenilensin

Sadece tabanları yenilemek yetmez, topukları da boyamak gerekir. Üstelik renkli topuklar 2017 yazının en çok tercih edilen modellerinden,

– Gözlükleriniz rengarenk

Gözlüklerinizin çerçevesinin rengini isterseniz tamamen değiştirin isterseniz şeritler halinde boyayın, ister renkli ister simli kullanabilirsiniz.

– larınızı renk cümbüşüne çevirebilirsiniz

Oje Tasarım Yaparken Kullanılır Mı?  Yıllardır kullandığınız cam bardaklara ojeleriniz sayesinde modern bir görüntü verebilirsiniz. Oda sıcaklığında ki bir kap suya ister tek renk isterseniz birden fazla rengi sırayla damlatarak ebruli bir ton elde edebilirsiniz. Sonrasında cam bardaklarınızın diplerini bu ojeli suya daldırınız. Kuruması için ters çeviriniz.

– Kolyelerinizi ve yüzüklerinizi renklendirebilirsiniz

Uzun süredir kullandığınız kolye ve yüzükleriniz de farklı bir tarz katabilirsiniz.

– Ayakkabılarınızın bakımını yapın

Lame ve dore renk ayakkabılarınız varsa ve bunların burunları yıprandıysa çözüm basit. Lame veya dore renk ojeyi sür ve giy.

– Anahtar kargaşası

Günümüzde nedense birden çok anahtarımız oluverdi, araba anahtarı, evin anahtarı, sokak kapısının anahtarı, posta kutusu anahtarı, iş yeri anahtarı, spor dolabı anahtarı diye bu liste uzar gider. İşte bu noktada bu anahtarları farklı renklere boyayarak karışıklığı önleyebilirsin.

– Metal aksesuarların renk değişimlerine dur de.

Metal hava ile etkileşime girince oksitlenir sende bunu önlemek için metal aksesuarlarını şeffaf oje ile boyayabilirsiniz.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。