Kiralık El Terminalleri

Teknojojideki gelişimlerle paralel olarak günden güne yeni özelliklerle karşımıza çıkan el terminallerinde, son dönemde android işletim sistemini de kullanılmaya başlanmıştır. Microsoft tarafından üretilen windows işletim sistemini kullanan el terminalleri olduğu gibi, pek çok üretici firma android işletim sistemine geçiş yapmıştır

Android işletim sistemine geçişle beraber sistem performansı önemli ölçüde yükselen cihazlar, barkod, okuma, sayaç okuma, saha satış ve ürün takip gibi işlemler için sıklıkla kullanılmaktadır.

kiralik el terminali

Android işletim sistemi kullanılan el terminallerine örnek olarak, Unitech PA-700 adlı ürünü gösterebiliriz. Android platformu sayesinde kullanıcıya has olarak özelleştirilebilme imkanı bulunan bu cihaz, güncelleştirmeler için de sınırsız imkanlar sunmaktadır. . Veri okuma, işleme ve depolama gibi birçok işlemlerde maksimum verimlilikte çalışan PA-700, endüstriyel kullanım için ideal bir el terminalidir. El terminali kiralama yapan firmalara buradan ulaşabilirsiniz.

kiralik-el-terminali

PA-700 model endüstriyel kullanım için tasarlanmış android el terminali, 4,7 inç boyutunda çizilmez dokunmatik ekrana sahiptir. Wifi, Bluetooth, GPRS ve NFC destekli RFID özellikleri bulunan cihazın içeriğinde barkod okuyucuya da mevcuttur. IP65 standardına uygun olarak tasarlanan PA-700, 1,2 metreden düşmeye karşı dayanıklıdır. 285 gram ağırlığı ile kolay taşınabilir özellikte olup, 9 saate varan pil ömrü ile iş ortamında birçok ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok yönlülüğü ve sağlamlığı ile fark yaratan ve Unitech PA-700, dünya üzerinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir el terminalidir.

Unitech Pa 700 el terminali ürün incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。