Kablosuz Barkod Okuyucular

Barkod okuyucu, ışık kaynağı yardımı ile barkod baskısının bulunduğu yüzeyi taratarak bu bölgede yer alan çizgilerin yansıma yolu ile okutulmasını sağlayan bir araçtır. Barkod sistemlerinin en önemli parçalarından biri olan barkod okuyucular, elektriksel sinyalleri kullanarak çalışmaktadır. Kod çözücü olarak da adlandırılabilen bir yazılım sayesinde okutulmak istenilen barkod taratılır ve çözümlenmesi yapılır ve ekranına bu barkodun içerisinde yer alan bilgiler gelmektedir. Özellikle stok takibi vb. işlemler için ideal bir üründür.

kablosuz barkod okuyucular

Zaman ve işgücü tasarrufu sağlamasından dolayı stoklu çalışan iş yerlerinde mutlaka kullanılması gerekmektedir. Kablosuz barkod okuyucu ve kablolu barkod okuyucu çeşitleri bulunmaktadır. Çalışma ortamınız ve sektörünüze göre bu iki okuyucu tipi içerisinden en uygununu seçmelisiniz. Geniş alanlarda kablosuz barkod okuyucu modellerini seçmeniz daha mantıklı olacaktır. Böylelikle ürünü başka bir donanıma bağlama zorunluluğu olmadan her yerden barkod okutma işlemlerinizi okuyucunun sahip olduğu barkod okuyucu programı sayesinde yapabilirsiniz. Kablolu barkod okuyucular ise daha dar mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Hafif ve taşınması kolay ürünleri kablolu barkod okuyucularınız ile okutarak stok takibinizi yapabilir, ürünü stoğunuzdan düşürebilirsiniz. Ayrıca ürün ile ilgili barkoda yerleştirdiğiniz tüm verileri ekranınızda görebilirsiniz. Barkod okuyucu fiyatları açısından iki modeli incelememiz gerekirse, kablolu barkod okuyucular daha farklı bağlantı tiplerine ve yazılıma sahip olduğundan dolayı daha pahalıdır. Fakat bu fiyat farkını göz ardı etmenizi sağlayacak özelliklere sahiptir.

 

kablosuz-barkod-okuyucular

“Kablosuz Barkod Okuyucular” için bir yanıt

  1. depoda ürün giriş ve çıkışlarında kullanmak için barkod sistemine geçiş yaptık ve bu konuda pek bilgimiz yok sizce en iyi barkod yazıcı hangisidir ? yazıda yazılanlara göre symbol barkod okuyucu olabilir mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。