İzmir AKP Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adayı Binali Yıldırım

30 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kaldı, seçim zamanı yaklaştıkça da meydanlar iyiden iyiye ısınıyor. Liderler meydanlarda son kozlarını oynuyor. Elbette tüm partilerin gözü Türkiye’nin 3 büyük ilinde… Bu üç büyük ilin ikisi olan İstanbul ve Ankara’yı elinde bulunduran Ak Parti, görünen o ki İzmir için elinde ki en büyük kozu oynayarak eski ulaştırma bakanı Binali Yıldırım’ı Büyük şehir belediye başkan adayı göstererek İzmir halkının büyük ölçüde desteğini almayı planlıyor. İzmir’de Cumhuriyet Halk Partisi ise şu an hali hazırda İzmir Büyükşehir belediye başkanlığını yürüten Aziz Kocaoğlu’yla yoluna devam etmeyi tercih etti.

Geçtiğimiz gün Ak Parti adayı Binali Yıldırım bir toplantı düzenleyerek 1414 proje yer alan ‘HAYAT İZMİR’ adı altında yapacaklarını görsel Show düzenleyerek açıkladı. Sunumu bizzat kendisi yapan Binali Yıldırım fıkralar, espriler eşliğinde katılımcılara komik anlarda yaşattı. Proje içerisinde, Ekonomi, Ulaşım, Tarım, Ekolojide hayat, Sosyal ve sağlık alanında 1414 proje yer alıyor. Binali Yıldırım, 1414 projenin yer aldığı Hayat İzmir’in toplam maliyeti 65 milyar lira,  toplam istihdam ise 170 bin kişi olarak açıklandı. Yıldırım, Hayat İzmir uygulaması ile projeler hakkında İzmirlilerin cep telefonlarından nasıl bilgi alabileceklerini uygulamalı olarak anlattı. İzmirliler Cep telefonlarına indirecekleri uygulama sayesinde projeleri daha detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulabilecekler ve GPS sayesinde hangi projeye yakın olduklarını harita üzerinde görebilecek ve proje uygulanmamış halini inceleme fırsatı bulacaklar. Bütün bunlar Eski Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım’ın dersine iyi çalıştığını gösteriyor.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。