Honeywell Marathon

Tanınmış el terminali üreticisi Honeywell firmasının sektöre kazandırdığı modellerden biri de son teknloji ileüretilmiş Honeywell Marathon’dur.

Honeywell marathon

Honeywell Marathon, IP65 standartlarına uygun olarak dayanıklı bir yapıda dizayn edilmiştir. Kullanım alanı göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bu cihaz;, darbelere, düşmelere, sıvı ve toz temaslarına ve zararlı küçük madde girişlerine karşı ekstra güvenlik önlemleri alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca yaklaşık 1,5 metrelik mesafeden sert zemine çok defa düşse dahi doğru çalışmaya devam etmektedir. Böylece uzun süre boyunca güvenle kullanılabilir. İleri teknoloji mühendislik harikası olan bu cihaz, güvenli kullanımının yanı sıra şık tasarımı ve dokunmatik ekranıyla da göz doldurmaktadır. Intel Atom Z530 işlemciye sahip cihaz, Windows 7 Pro ve Windows XP Pro işletim sistemiyle uyumludur.

honeywell-marathon

Barkod ve karekodları, gelişmiş kamerası veoptik ünitesi sayesinde net okuyabilen Honeywell Marathon el terminali, kaliteli çözünürlüğe sahip geniş ekranı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. USB, WLAN, RS232 ve Bluetooth bağlantı alternatifleri sayesinde uzak mesafeden dahi veri aktarımı yapabilmektedir. Ayrıca GPS bağlantısı da bulunan cihaz, 2 Gb RAM hafızası ile geniş veri depolama alanı sağlamaktadır.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。