Honeywell Marathon

Tanınmış el terminali üreticisi Honeywell firmasının sektöre kazandırdığı modellerden biri de son teknloji ileüretilmiş Honeywell Marathon’dur.

Honeywell marathon

Honeywell Marathon, IP65 standartlarına uygun olarak dayanıklı bir yapıda dizayn edilmiştir. Kullanım alanı göz önünde bulundurularak geliştirilmiş bu cihaz;, darbelere, düşmelere, sıvı ve toz temaslarına ve zararlı küçük madde girişlerine karşı ekstra güvenlik önlemleri alınarak tasarlanmıştır. Ayrıca yaklaşık 1,5 metrelik mesafeden sert zemine çok defa düşse dahi doğru çalışmaya devam etmektedir. Böylece uzun süre boyunca güvenle kullanılabilir. İleri teknoloji mühendislik harikası olan bu cihaz, güvenli kullanımının yanı sıra şık tasarımı ve dokunmatik ekranıyla da göz doldurmaktadır. Intel Atom Z530 işlemciye sahip cihaz, Windows 7 Pro ve Windows XP Pro işletim sistemiyle uyumludur.

honeywell-marathon

Barkod ve karekodları, gelişmiş kamerası veoptik ünitesi sayesinde net okuyabilen Honeywell Marathon el terminali, kaliteli çözünürlüğe sahip geniş ekranı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. USB, WLAN, RS232 ve Bluetooth bağlantı alternatifleri sayesinde uzak mesafeden dahi veri aktarımı yapabilmektedir. Ayrıca GPS bağlantısı da bulunan cihaz, 2 Gb RAM hafızası ile geniş veri depolama alanı sağlamaktadır.