Ele Kıymık Batması Etiketi

Zonklamaya ve acıya neden olan ağrılarla varlığını anlayabileceğiniz kıymık batması, göründüğünden çok daha fazla canınızı yakabilir. Demiz bir toz ya da tahta parçasının etinize girmesi şeklinde oluşur. Genel olarak bir cımbızla alınabilse de ele kıymık batması etiketi içerisinde farklı metotlarda denebilir. Özellikle bazı durumlarda ciltten çıkarılması çok kolay olmayabilir. Çıkarılmadığında ise deri içerisinde iltihap oluşturabilir. Derinin kıymığı atması için farklı bazı yöntemler kullanılabilir.

Kıymık Batması İçin Karbonat

Karbonat bu alanda en etkili çözüm olabilir. Biraz su ve karbonatı karıştırmalısınız. Ancak karışımın hamur şeklinde olması gereklidir. Bu karışımın kıymığın olduğu alanda kullanabilir ve üzerine bandaj ile sararak birkaç saat bekletmeniz gereklidir. Bu şekilde kıymık çıkabilir.

Alkol Sürülen Cımbız

Kıymık batan alanın öncelikle sabunlu su ile yakınması gereklidir. Sonrasında ise bu şekilde bir cımbız ile ucundan yakaladığınız kıymığı çok hafif bir şekilde dışarı doğru çekerek çıkarabilirsiniz. Ancak kıymık deriye tamamen gömülü ise bu yöntemi kullanmayacaksınız.

İğne ve Patates

Kıymık tamamen deriye gömülü olduğunda ise bir iğne yardımı ile kıymığın çıkarılması sağlanabilir. İğnenin ucu kolonya ya da alkol ile temizlenir ve kıymık alanındaki ölü dış deri kazınarak kıymığa ulaşması sağlanabilir. Bu kolay bir yöntem olmamakta, acı ve ağrıya neden olabilir. Bunun yerine çiğ patateslerde kullanabilirsiniz. Bu patates dilimlerini kıymığın olduğu alana yerleştirerek çok hafif bir şekilde bastırmak gereklidir. Bu şekilde kullanımın ardından kıymığın ucu dışarı çıkacaktır.

Sirke

Beyaz sirke ile de kıymık batmasına çözüm bulabilirsiniz. Beyaz sirkenin kıymık batan bölgeye sürülmesinin ardından yarım saat beklenmesi ile kıymığın çıkması kolaylaşır. Bunun yanında cildi yumuşatır. Hangi metodu kullanacaksanız kullanın mutlaka sterilize bir şekilde yapmalı ve kıymığın deri içerisinde kalmamasını sağlamanız gereklidir.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。