10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı Seçimi

Yüksek Seçim Kurulu’nun bildirisine göre bu sene yapılması planlanan Cumhurbaşkanlığı Seçimi 10 Ağustos 2014 tarihinde yapılacaktır. 10 Ağustos tarihinde yapılacak olan seçim ilk oturum olup ikinci oturum ise 24 Ağustos 2014 tarihinde yapılacaktır.

Henüz şu anki Cumhurbaşkanımız olan Abdullah Gül’ün bir kez daha aday olup olmayacağı belli değil. Bazı açıklamalarında yeniden aday olacağına dair sinyaller verse de henüz AKP içerisinde ortak bir ses çıkmamaktadır. Parti’nin bir kısmı Abdullah Gül’ün devam etmesi yönünde demeç verse de diğer bir kısım ise Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olması gerektiğine dair bildirilerde bulunmaktadır. Abdullah Gül’ün böyle bir makamdan sonra siyasete geri dönmem açıklaması ise 2. kez Cumhurbaşkanlığı adaylığını koyacağı yönünde bir ifade olarak ele alınmalıdır.

Diğer bir yandan muhalefet de henüz Cumhurbaşkanı adayını belirtmemiştir. Birçok isim geçse de henüz kesin veriler bulunmamaktadır.

 

Umut ediyoruz ki kim olursa olsun seçilecek olan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı, halkı ayrıştırmaktan uzak, vatandaşlarını düşmanlığa sevk etmeyecek, insanları birbirine kırdırmak için çaba sarfetmeyecek, 80 milyonun menfaatini düşünen , belli kişilerin değil bütün milletin başkanı olacaktır.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。