En Ucuz Motorola El Terminali Fiyatı

Motorola MC9190-G el terminali Motorola ailesinin endüstriyel el terminalleri modelleri arasında en sağlam ve en hızlı çeşitleri arasında yer alan cihazlardandır. En zorlu çalışma alanlarında bile performansından ödün vermeden çalışmaya devam eden ve sistem haberleşmesini yapan Motorola MC9190-G el terminali 806 Mhz işlemciye sahiptir.

En-Ucuz-Motorola-El-Terminali-Fiyati

Maksimum 32 Gb olabilen hafızası ile tüm verilerinizi bünyesinde toplayabilecek kapasitede olan cihaz iki farklı işletim sistemi opsiyonu ile müşterinin talebine göre kişiselleştirilebilmektedir. Sahip olduğu kablosuz bağlantı çeşitleri ile nerede olursanız olun sistem haberleşmesine kesintisiz olarak devam eden MC9190-G el terminali sahip olduğu eşsiz donanımları ile hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda iş gücünde düşüş yaşanmasına gerek kalmadan çalışmaktadır. Tüm bu özelliklere ek olarak el terminali barkod okuyucu özelliğine de sahiptir.

En Ucuz Motorola El Terminali Fiyatı

Birçok kod dili ile uyumlu olmasından dolayı hem 1d barkodları hem de 2d kodları yani karekodları tek başına okuyabilmektedir. 3.7 inç renkli ekranı bulunan Motorola MC9190-G el terminali 28, 43 ve 53 tuşlu terminal emülasyonuna sahiptir. -20 derece ile 50 derece arasında çalışma sıcaklığı bulunan cihazın saklama sıcaklık değerleri ise -40 derece ile 70 derece arasındadır. Ip64 dayanıklılık standartları bulunan ürün 1,8 metreden düşüşe denk darbe, sıvı ile temas ve toz gibi dış etmenlere karşı dayanıklıdır.

Fiyat Bilgisi >> http://www.hepsibarkod.com/kategori/el-terminalleri/motorola-symbol-el-terminali.aspx