Dukan Koruma Evresinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Dukan diyeti, çok kolaylıkla uygulayabileceğiniz ve hemen kilo vermeye başlayacağınız bir programdır. Dukan diyet programı protein ağırlıklı bir program olup; temel 4 aşamadan oluşmaktadır. Bu aşamaların her birinin kendine özgü özellikleri vardır. Bu diyet programının en önemli özelliği de verdiğiniz kiloları geri almadan, hayatınıza sağlıklı bir şekilde devam etmenize imkan sağlar. Diyet yapan kişiler ile konuştuğunuzda genellikle, kilo verdikten sonra, bu kilolarını hemen geri aldıklarını söylediklerini duyarsınız. Bu programda böyle bir şey söz konusu olmaz.

dukan-diyeti

Dukan Diyet programının aşamalarından bahsedecek olursak; atak aşaması, seyir aşaması, güçlendirme aşaması ve son olarak da koruma aşamasıdır. Koruma aşaması, koruma evresi olarak da geçer. Bu evrenin özelliği, yukarıda bahsettiğimiz, hızlı kilo almanızı engelleyen özelliğe sahip olmasıdır.

dukan-diyeti-koruma-evresi

Yemek yeme alışkanlığınız, sizin yaşam stilinizi de ortaya koyar. Bu diyet programında, bu aşamaya geldiğinize göre; tüm fazla kilolarınıza da veda etmiş durumdasınız demektir. Bundan sonrasına çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ama kendinizi sıkmadan, rahat bir şekilde dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Öncelikle her şeyi yiyebileceğinizi bilmelisiniz. Herhangi bir kısıtlamanız yok. Sadece haftada 1 günü protein günü yapmalısınız. Yine haftada 2 öğün kendinizi ödüllendirebileceğiniz öğünleriniz var. Tabii ki bir diğer hususta, ekstralarınızın olmasıdır. Sebzeleri istediğiniz kadar yiyebilirsiniz. Peynir ve tahıllı ekmek de tüketebilirsiniz. Dolayısıyla artık serbestsiniz. Sadece su içmeyi ve egzersiz yapmayı ihmal etmiyorsunuz.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。