Dukan Diyeti Atak Aşaması Nedir?

Dukan Diyeti, protein ağırlıklı hazırlanmış ve dört aşamadan oluşan bir diyet programıdır. Programın en önemli özelliği, fazla kilolarınıza çabucak ama sağlıklı bir şekilde vermenizi sağlar ve kilolarınızı verdikten sonra da sizi koruma programına alır. Yani, kavuştuğunuz ideal ve sağlıklı kilonuzu sonrasında da muhafaza etmenizi sağlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey inanmak ve programa sadık kalmaktır. Bu diyet programının her aşamasının kendine özgü özellikleri vardır. Bu yazımızda ilk ve başlangıç aşaması olan Atak Aşaması bir diğer adı ile Atak Evresinden bahsedeceğiz. Atak aşamasına başlamadan önce Dukan testini de yaparsanız; asıl olmanız gereken kilonuzu da doğru tespit etmiş olursunuz. Bu testi yapmanız önemlidir. Çünkü bu test ile; hangi aşamayı da ne kadar süre ile uygulayacağınızı belirleyeceksiniz.

dukan-diyeti-atak-evresi

Atak aşamasında protein içeren besinleri tüketeceksiniz. Bunların başında et gelmektedir. Ancak unutmamanız gereken bir diğer hususta, hayvansal yağlardan uzak durmanız gerektiğidir. Kuzu etini bu programda tüketmemelisiniz. Tercih etmeniz gereken etler, mutlaka yağsız olmalıdır. Sığır ve dana eti tüketebilirsiniz. Bonfile, biftek ve filetoyu rahatlıkla yiyebilirsiniz. Sakatat da tüketebileceğiniz besin grupları arasında yerini almaktadır. Deniz mahsullerini ve balıkları rahatlıkla tüketebilmektesiniz. Bu evrede süt ve süt ürünlerini tüketirken dikkat etmeniz gereken yağsız olmaları gerektiğidir. Süt ve süt ürünleri dediğimizde içlerinde yoğurt ve peynir de bulunmaktadır. Tabii ki yine yağsız olanlarını yiyebilirsiniz.

dukan-diyeti-atak-asamasi

 

 

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。