Doktor Eş Cinayeti

Aydın’ın Nazilli ilçesi dün gece 22.00 sularında feci bir cinayete sahne oldu. Nazilli Devlet Hastanesi Biyokimya Uzmanı Doktor Hasan Kurtuluş (43) laborant teknisyeni eşi Ayşegül Kurtuluş’u (46) banyoda olduğu sırada öldürdü. Eşini toplam 35 bıçak darbesiyle öldüren katil eş, cinayeti işledikten sonra 155 polis imdat hattını arayarak, “eşimi öldürdüm, gelin beni alın” diyerek kendini ihbar etti.

doktor-es-cinayeti

Polisler tarafından küvette kanlar içerisinde bulunan ve aldığı bıçak darbeleri ile yaşamını yitiren eş Ayşegül Kurtuluş’un cesedi incelemelerin ardından İzmir Adli tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Çalıştığı hastaneye elleri kelepçelenmiş bir halde getirilen Hasan K. Gözaltına alınırken, verdiği ilk ifadesinde “ Hak etmişti” dediği bilgisine ulaşıldı.

kadina-siddet

Ayşegül Kurtuluş’un olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirirken, Paranoid Şizofreni hasatsı olduğu öğrenilen Hasan Kurtuluş’un tedavi olmayı reddettiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。