Yerel Seçimde Nerede Oy Kullanacağım?

Yerel Seçimde Nerede Oy Kullanacağım?

Bildiğiniz gibi Mart ayının son haftasında Türkiye Genelinde Yerel Seçimler yapılacaktır. Bu seçimlerde Belediye Başkanlarını ve Mahalle Muhtarlarımızı seçeceğiz. Bu sebepten dolayı da 2014’e girer girmez seçmen kayıtlarımızı kontrol etmemiz gerekti, kaydımız yoksa da kayıt işlemlerimizi tamamladık ve seçmen olarak Yüksek Seçim Kurulu’na kaydolduk.

Yüksek Seçim Kurulu’nun bir buçuk aylık çalışması sonucunda da 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Yerel Seçimde Nerede Oy Kullanacağım?Seçimlerde nerede oy kullanacağımız belli oldu.

18 Şubat 2014 tarihinden itibaren  www.ysk.gov.tr  adresinden nereye oy kullanacağınızı görebilirsiniz. Yüksek Seçim Kurulu’nun resmi sayfasına girerek TC Kimlik numaranızı ve nüfus cüzdanınızda bulunan diğer gerekli bilgilerinizi girerek ikamet ettiğiniz bölgede yer alan en yakın oy kullanabileceğiniz okulda oy kullanacaksınız. Ayrıca Sandık numaranızı da buradan görebilirsiniz.

Ek olarak Yüksek Seçim Kurulu ilerleyen günlerde  adresinize seçmen kaydınız yollanacaktır.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。