Ankara Belediye Başkan Adayları 2014

2014 Yerel Seçimde en çok merak edilen sonuçlardan biri de Türkiye’nin Başkenti Ankara’nın yeni Belediye Başkanı’nın kim olacağıdır. Anket sonuçlarına göre 20 yıldır İ. Melih Gökçek tarafından yönetilen Ankara bu seneki seçimlerde yeni bir nefes almak istiyor gibi duruyor bu sebepten de adaylar arasındaki seçim yarışı kıran kırana geçiyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan İ.Melih Gökçek bir dönem daha Belediye Başkanlığı’na devam edebilmek için Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Belediye Başkanı olarak seçim yarışına dahil olmuştur.

Cumhuriyet ve Halk Partisi’de şu anda Beypazarı Belediye Başkanı olan Mansur Yavaş’ı Melih Gökçek’in rakibi olarak karşısına çıkartmıştır. Mansur Yavaş, anket sonuçlarına göre Ankara halkının desteklediği bir adaydır. En son yayınlanan anket sonuçlarında aradaki farkı açtığı ve hem CHP hem de MHP destekçileri tarafından onaylandığı bu sonuçlarda ortaya çıkmaktadır.

MHP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı ise Mevlüt Karakaya olarak belirlenmiştir.

Demokrat Parti de Ankara Belediye Başkanlığı için Kenan Nuhut’u aday göstermiştir.

30 Mart Pazar akşamında Ankara’nın yeni belediye başkanını hep beraber bu sitede göreceğiz.

 

 

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。