İstanbul Belediye Başkan Adayları 2014

30 mart 2014 Pazar günü yapılacak olan Yerel Seçimlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için partiler adaylarını ilan ettiler ve seçim çalışmalarına başladılar. Her gün her ilçede İstanbul Belediye Başkan adayları mitingler düzenliyorlar ve tüm halka ulaşmaya çalışıyorlar. İstanbul Belediye Başkan adaylarını merak edenler bu yazımızda seçime katılan partilerin adayları hakkında bilgi edinebilirler.

İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanı olan Kadir Topbaş, 2014 yerel seçiminde de Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday olmuştur. Belediye Başkanlığı’ndaki 3. dönemini ay sonunda tamamlayacak olan Kadir Topbaş, bir kere daha İstanbul  Belediye Başkanı olmak için seçim çalışmalarına başlamıştır.

Kadir Topbaş’ın en yakın rakibi ise Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Mustafa Sarıgül’dür. Yıllardır Şişli Belediye Başkanlığı yapmakta olan Mustafa Sarıgül, 2014 yerel seçiminde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için CHP’den adaylığı koymuştur.  Yapılan anketlerde mevcut Belediye başkanı ile başa baş rekbet halinde olan Mustafa Sarıgül’ün arkasında yenilik arayan İstanbulluların desteği bulunmaktadır. İstanbul Belediye Başkan seçimi de büyük bir ihtimal ile bu iki aday arasında geçecektir.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı ise Rasim Acar olarak belirlenmiştir. Yerel Seçimlerde İstanbul’da MHP’nin çok fazla iddiası olmasa da son zamanlarda çıkan yolsuzluk iddiaları sebebiyle MHP’nin oylarının fazlasıyla artacağından eminiz.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olan bir diğer kişi ise ünlü tiyatrocu Levent Kırca’dır. İşçi Parti’sinden aday olan Levent Kırca, seçim çalışmalarına canla başla devam etmektedir.

HDP’nin İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkan adayı ise Sırrı Süreyya Önder’dir.

 

 

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。