30 Mart 2014 Belediye Seçimi

Yaklaşık 1 hafta sonra yani 30 Mart 2014 Pazar günü Türkiye Genelinde Belediye Seçimleri yapılacaktır. Bu seçimlerde her il ve ilçe için yeni Belediye Başkanları seçilecektir.

Belediye Seçimleri için oy kullanma vakti, 30 Mart Pazar günü saat 08:00 itibariyle başlayacaktır ve Türkiye’nin doğu kısmında 16:00’da batı kısmında ise 17:00’da son bulacaktır.

Oy verme süresi bittikten sonra sandık görevlileri gerekli işlemleri yapıar ve sonrasında oy sayımına başlarlar. Tabii bu süre içerisinde Yüksek Seçim Kurulu’nun seçim yasakları devam ettiği için seçim yasakları son bulana kadar sonuçlar hakkında bir bilgi sahibi olamayız.

Bütük bir ihtimalle 30 Mart 2014 Pazar akşamı saat 24:00 olmadan seçim sonuçlarını ve illerin yeni Belediye Başkanları’nın kim olacağını öğrenmiş olacağız.

 

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。