Büyük Operasyon

Sabahın erken saatlerinde ünlü isimlerin evlerine baskın düzenlendi. Aralarında ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, şarkıcı Ebru Gündeş’in eşi Reza Zarrab, ekonomi, içişleri ve çevre ve şehircilik bakanlarının oğulları, Halk Bankası Genel Müdürü ve Fatih Belediye Başkanı’nın da bulunduğu tutuklular, rüşvet ve yolsuzluk ile itham ediliyor. Ayrıca, 22 farklı adrese yapılan baskınlarda çok sayıda işadamının da gözaltına alındığı gelen bilgiler arasında.

Operasyonu yöneten Mali ve Organize Şube Müdürlüğü’ne bağlı polisler, tutuklamaların TOKİ ihalelerinde rüşvet ve haksız kazanç elde etmek iddiasıyla gerçekleştirildiğini belirttiler. Yine polis kanalınca gelen bilgiye göre, gözaltında bulunan söz konusu şahısların bir yıldan fazla bir süredir teknik takipte oldukları söylenmekte. İstanbul Cumhuriyet başsavcısı Turan Çolakkadı ise şu aşamada bilgi veremeyeceklerini ifade etti.

buyuk-operasyon

Gelişmelerin ardından Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, konuyu TV’den öğrendiğini söyledi. Toplantısını iptal eden bakan, henüz resmi bir açıklamada bulunmadı.

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ise yalnızca bilgisine başvurulacağı söyleniyor.

Operasyonların devam edebileceği, gözaltı sayılarının artabileceği duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。