Bitlis’te İttifak

Türkiye 30 Mart seçimlerine kilitlenmiş durumda. Yerel seçimlere bir aydan az bir zaman kala siyasi partilerdeki hareketlilik de arttı. Partilerince yeniden aday gösterilenler çalışmalarına son hızla devam ederken, yeniden aday gösterilemeyenlerin bir kısmı partilerinden istifa ediyor bir kısmı ise küskün hareketi denilen hareketlere katılıyor.  Partilerin bazı kentlerde gösterdiği adaylar tepkilere yol açmasına karşın bazı yerlerde birbiri ile siyaseten hiç uyuşmayan partilerin bir araya gelip ittifak kurdukları görülüyor. Bu ittifaklardan biri de Bitlis’te kuruldu.

bitliste-ittifat

Kurulan ittifakta DP, CHP, MHP, BBP ve DSP bir araya gelerek ortak aday çıkarma kararı aldı. Kararın alınmasında Bitlis’te iki partinin kutuplaşmasının ve halkın bu duruma ilişkin olarak yoğun tepkisinin olduğu dile  getiriliyor. Bunun yanında bu ittifakla ilgili olarak düşünülen en önemli soru ittifakın başarılı olup olmayacağıdır. Nitekim 2009 yerel seçimlerinde Bitlis’te birinci parti yüzde 43,1 ile AKP, ikinci parti yüzde 34,4 ile BDP olmuştu. İttifak kuran partilerin oy oranları ise yüzde 0,1-1,6 bandında seyretmiş ve toplamda yüzde 5,3 oranındaydı.

bitlis

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。