Argox X 3200ZE

Argox firmasının yeni ve tanınmayan ürünlerinden olan X 3200ZE barkod yazıcısı, gerekli alanlarda gereksinim duyulmakta olan erdemli nitelik baskı netliğini ve kalitesini kullanıcılarına sunmuş ve kendi sınıfının en iyilerinden olmuş en iyi barkod yazıcı modellerinden biri olmuştur. Güçlü çözünürlüklü baskı kafası ile 300 dpi baskı kalitesine ulaşabilmekte olan bu barkod yazıcı ustalık sektörlerinin ihtiyaç duyduğu tahakküm kalitesini kazandırmıştır. Sahip olduğu bu erdemli çözünürlüğü ile genel kullanım itibari ile boyut olarak değersiz olan etiketlerin alfabe ve çizge şekillerini nitelikli bir şekilde oluşturulmasını sağlamaktadır.

Argox-X-3200ZE

Kullanıcısının yapmakta olduğu üretim sürecinin seri halde işleyebilmesi ve kesintiye uğramaması göre artırılmış olan hafızası ile 16 MB RAM okunuşu 8 MB Flash ROM hafıza kapasitesine sahiptir. Standart olarak hemen hemen her yazıcıda bulunmakta olan irtibat tiplerinin yanı düzen çok çabuk USB girişi ile kullanıcılarına seri bilgi alışverişi mizan imkânı da sunmaktadır. tip ağına karışma olabilmek hakkında kullanıcısının tercihine okunuşu isteğine bağlı olarak Ethernet modülü ile desteklenebilmekte olan birleşik barkod yazıcıdır. 127 mm / sn tahakküm hızına çıkabilmekte olan X 3200ZE barkod yazıcısı, en gereğinden 104 mm print genişliğine iye olabilecek ancak kenar kısmına da sahiptir. Ribonlu yazdırma ve ribonsuz yazdırma print yöntemlerinin yanı sıra isteğe kapalı eklentiler olarak; harici kimlik kaynağı ünitesi,   kesici ünitesi, etiket çevirme ve sıyırma ünitesi, argokee klavye gibi eklentileri okunuşu bulunan olabilmekte olan ülkü tek güçlü çözünürlüklü endüstriyel müşterek barkod yazıcıdır.

Argox X 3200ZE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。