Argox X 2300ZE

X 2300ZE barkod yazıcısı yazdırma hızını maksimal seviyelere taşımış endüstriyel bir kez barkod yazıcı modellerinden biridir. Hafıza kapasitesi öbür barkod yazıcı modellerine bakılırsa hafıza gücü arttırılarak 16 MB RAM ve 8 MB Flash ROM hafızaya yükseltilmiştir. Duraksız termal okunuşu termal aktarma print yöntemleriyle ribonlu okunuşu ribonsuz baskı yönetimlerini gerçekleştirebilmesiyle kullanıcısına azami başarım sağlamakta olan yalnız yazar modellerinden olmayı başarmıştır. 300 dpi gibi şiddetli print çözünürlüğüne iye X 2300ZE barkod yazıcısı, kullanıcısının işlemleri sırasında yüksek nitelik okunuşu net baskılar alabilmesini sağlamıştır. Bağlantı tipleri olarak hızlı port, USB ve paralel port tiplerini kullanarak cihazlara bağlanabilmektedir.

Argox X 2300ZE

Genişlik fazla maksimum olarak 152 mm / sn baskı hızına ulaşarak kullanıcısının hovarda işlemler yapmasına imkân sağlamakta ve ayarlanabilir edisyon ağzı genişliği 104 mm ye ölçüsünde çıkabilmektedir. Bunların yanı düzen file üzerinden de kullanılabilmesi amacıyla Ethernet modülü okunuşu bünyesinde bulunmaktadır.

Argox-X-2300ZE

Maksimum en gereğinden 1270 mm edisyon uzunluğuna da çıkabilmekte olan bu barkod yazar PS/2 bağlantı noktasıyla klavyeye bağlanabilmesini sağlamakta ve bunun sebebiyle hali hazırda olan sistemden müstakil tek şekilde kullanılabilme olanağını da kullanıcısına sağlamaktadır. Gelişmiş sensör sistemi ile kâğıdın, kapak bloğunun ve ribon baskı sürecindeki yaşanabilecek layemut durumları haberli edebilmektedir.   Net ağırlığı 11 kg olan Argox X 2300ZE barkod yazıcısı, her anlamıyla kullanıcısına bilgi sağlamakta ve bununla birlikte performansı, okunuşu, verimi genişliği en üst noktalara taşımayı başaran bir cihazdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。