Argox X 2300ZE

X 2300ZE barkod yazıcısı yazdırma hızını maksimal seviyelere taşımış endüstriyel bir kez barkod yazıcı modellerinden biridir. Hafıza kapasitesi öbür barkod yazıcı modellerine bakılırsa hafıza gücü arttırılarak 16 MB RAM ve 8 MB Flash ROM hafızaya yükseltilmiştir. Duraksız termal okunuşu termal aktarma print yöntemleriyle ribonlu okunuşu ribonsuz baskı yönetimlerini gerçekleştirebilmesiyle kullanıcısına azami başarım sağlamakta olan yalnız yazar modellerinden olmayı başarmıştır. 300 dpi gibi şiddetli print çözünürlüğüne iye X 2300ZE barkod yazıcısı, kullanıcısının işlemleri sırasında yüksek nitelik okunuşu net baskılar alabilmesini sağlamıştır. Bağlantı tipleri olarak hızlı port, USB ve paralel port tiplerini kullanarak cihazlara bağlanabilmektedir.

Argox X 2300ZE

Genişlik fazla maksimum olarak 152 mm / sn baskı hızına ulaşarak kullanıcısının hovarda işlemler yapmasına imkân sağlamakta ve ayarlanabilir edisyon ağzı genişliği 104 mm ye ölçüsünde çıkabilmektedir. Bunların yanı düzen file üzerinden de kullanılabilmesi amacıyla Ethernet modülü okunuşu bünyesinde bulunmaktadır.

Argox-X-2300ZE

Maksimum en gereğinden 1270 mm edisyon uzunluğuna da çıkabilmekte olan bu barkod yazar PS/2 bağlantı noktasıyla klavyeye bağlanabilmesini sağlamakta ve bunun sebebiyle hali hazırda olan sistemden müstakil tek şekilde kullanılabilme olanağını da kullanıcısına sağlamaktadır. Gelişmiş sensör sistemi ile kâğıdın, kapak bloğunun ve ribon baskı sürecindeki yaşanabilecek layemut durumları haberli edebilmektedir.   Net ağırlığı 11 kg olan Argox X 2300ZE barkod yazıcısı, her anlamıyla kullanıcısına bilgi sağlamakta ve bununla birlikte performansı, okunuşu, verimi genişliği en üst noktalara taşımayı başaran bir cihazdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.