Adana Belediye Başkan Adayları

Sağ kanat oy oranlarının ziyadesiyle baskın olduğu Adana, yerel seçim günü olan 30 Mart yaklaşırken nefesini tutmuş durumda. 2004 Yılı seçimlerinde Aytaç Durak, Adalet ve Kalkınma Partisi’nden aday olmuş ve %39 oy toplamayı başarmıştı. 2009 Seçimlerinde bu sefer Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday olan Durak, %29.7 oy oranı ile %29.4 oy alabilen AK Parti adayını mağlup etmişti. 2014 dönemi seçimlerine bağımsız adaylığını koyan , 5 dönemdir Adana Büyükşehir Başkanlığı yapan Aytaç Durak’ın MHP lehine adaylıktan çekilmesiyle Adana’da dengelerin değiştiği söylenebilir.

Son olaylarla avantaj yakalamış görünen MHP 2014 Adana Büyükşehir Başkan adayını ziraat mühendisi ve eski Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü olarak açıkladı. 1999 seçimlerinden sonra üç dönemdir Ceyhan Belediye Başkanlığı yapan Sözlü, çeşitli sendikalarda başkanlık görevlerinde bulunmuştur. Aytaç Durak’ın adaylıktan çekilip, seçmenlerine MHP’yi göstermesi, Sözlü’yü yarışta bir hayli ileriye taşıyacakmış gibi görünüyor.

Bu dönem AK Parti Büyük Şehir Belediye Başkan adayı ise Abdullah Torun oldu. Bazı sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik görevlerinde bulunan Torun, 22. Dönem AKP Adana milletvekili seçilmiştir ve Anayasa Komisyon Üyeliği yapmıştır.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 2014 yerel seçim adayı Yıldıray Arıkan olarak duyuruldu. Geçmişte Demokratik Sol Parti’den Seyhan Belediye Başkanlığına seçildi, daha sonra 2009 seçimlerinde CHP’den seçilip Çukurova Belediye Başkanlığı görevine başladı ve halen bu görevdedir.

Bunların yanında Saadet Partisi’nden Yakup Budak, Büyük Birlik Partisi’nden ise Mustafa Şahin adaylıklarını koyan isimler.

Orjinal Doffset Ürünü

Akma ya da solma durumlarına karşı dayanıklılığını koruyan mat yüzey etiket çeşitleri sitemiz üzerinden satışa sunulmaktadır. Su ile temas durumunda bile üzerinde yapılan baskılarda akma meydana gelmemektedir. Ürün pek çok alanda kullanım imkanı sağlamaktadır. Firmaların etiket ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli boyutlarda etiket tasarımları sitemizde yer almaktadır.

減肥藥台灣訂購

其實最重要的即使熱愛食物,即使吃了不健康的東西別有負罪感,對食物沒有消極態度,減肥藥時不時吃點肉、吃點油炸食品、吃點加工食品都沒關係只要整體上飲食健康。